O Nas

 

Na kursie jubilerstwa pojawiłem się hobbystycznie, lecz z lekcji na lekcję świat metali oraz kamieni pochłaniał mnie coraz bardziej. Tworzenie biżuterii stało się dla mnie naturalną koleją rzeczy po zamiłowaniu do rysunku, szkicu oraz projektowania.

W styczniu 2020 roku postanowiłem założyć pracownię jubilerską Floke, którą prowadzę przy wsparciu rodziny. Zainwestowałem oszczędności w narzędzia do odlewania oraz ręcznego obrabiania metali szlachetnych, w celu zapewnienia najwyższej jakości wykonywanych wyrobów. Od tamtej pory stale poszerzamy naszą ofertę o nową biżuterię.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór biżuterii z wysokiej klasy kamieniami naturalnymi, oraz srebrną biżuterię, którą personalizujemy na Państwa potrzeby. Specjalizujemy się w wykonywaniu modeli personalizowanych, oferując trwałe grawerunki, naszyjniki z imionami oraz dowolnymi wyrazami. Zdecydowana większość tworzenia finalnego produktu przebiega ręcznie w naszej pracowni, dzięki czemu możemy zaproponować modyfikacje produktów dopasowane do Państwa potrzeb (zmiany długości łańcuszków oraz wymiarów zawieszek). Ostatnim etapem wykonania zamówienia jest zadbanie o każdy szczegół biżuterii, który umieszczamy w ozdobnych pudełeczkach z naszym logo.

Pracownia jubilerska Floke

 

W skład naszej oferty wchodzą modele wykonane ze srebra próby 925, złota próby 333 i 585, w towarzystwie kamieni naturalnych. Nasza pracownia jest wpisana do rejestru znaków imiennych Urzędów probierczych, spełniamy wszystkie wymagania Polskiego Prawa Probierczego. Oferowane wyroby oznaczone są próbą metalu oraz znakiem imiennym, zgodnie z wytycznymi wyroby ze srebra powyżej 5g oraz złota powyżej 1 g cechowane są przez Urząd Probierczy. Każdy produkt posiada kartę produktu, a wyroby z diamentami certyfikat autentyczności Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego.